HOVEDSTYRET

Hovedstyret er OSIs styrende organ, og velges på årsmøtet for ett år av gangen. Hovedstyret arbeider for å ivareta samtlige av OSIs medlemmer, og er et frivillig verv. På vanlig basis møtes styret ca. hver tredje uke, i tider med mange pågående saker møtes hovedstyret oftere. Styret tildeler treningstid og aktivitetsmidler, organiserer arrangementer på tvers av gruppene, og er neste kontaktpunkt over de ulike gruppestyrene ved konflikter. Videre jobber vi med profilering, økonomi, kompetanseheving av gruppestyrene etc.

Styreleder

Marte Bjørneng
E-post: styreleder@osi.no
Tlf: 47247531
OSI Gruppedans

Nestleder

Emilie Svennevik
E-post: nestleder@osi.no
Tlf: 47270467 
OSI Håndball

Økonom

Håvard Næss
E-post: Okonom@osi.no
Tlf: 96046604  
OSI Tennis

Styremedlem 

Maria Østli
E-post: maria.oestli@osi.no
Tlf: 91703365 
OSI Gruppedans

Styremedlem 

Ylva Sjølund
E-post: ylva.sjolund@osi.no
Tlf: +358404128934 
OSI Svømming

Styremedlem

Eva Trælstad Velinov
E-post: eva.velinov@osi.no
Tlf: 92337474
OSI Taekwondo

Styremedlem 

Kenneth Endresplass
E-post: kenneth.endresplass@osi.no
Tlf: 90920179
OSI Volleyball

Varamedlem

Ida Sofie Skifjeld Jacobsen
E-post: ida.jacobsen@osi.no
Tlf: 40476465
OSI Svømming

Varamedlem

Jørgen Aagedal Sundt                                      E-post: jorgen.sundt@osi.no                        Tlf: 95946262                                                     OSI Friidrett

Hovedstyremøter 2020-2021


YOUR HEADLINE HERE

Hovedstyremøter 2017-2018

Hovedstyremøte 29. mars 2017                              Protokoll

Hovedstyremøte 20. april 2017                               Protokoll

Hovedstyremøte 11. mai 2017                                Protokoll

Hovedstyremøte 1. juni 2017                                  Protokoll

Hovedstyremøte 14. august 2017                          Protokoll

Hovedstyremøte 6. september 2017                     Protokoll

Hovedstyremøte 27. september 2017                   Protokoll

Hovedstyremøte 26. oktober 2017                        Protokoll

Hovedstyremøte 21. november 2017                    Protokoll

Hovedstyremøte 14. desember 2017                    Protokoll

Hovedstyremøte 10. januar 2018                           Protokoll

Hovedstyremøte 5. februar 2018                           Protokoll


Levert avIdrettenOnline